Sigorta24

0(312)

425 45 25

SİGORTA 24 Farkı

SİGORTA24 ; sadece sigortalarınızı yapmaya değil , neyi nasıl sigortalatmanız konusunda sizi bilgilendirmek amacı da güdüyor. Emeklerinizi, sahip olduklarınızı teminata almanın daha rahat olmanızı sağlayacağı şüphesiz. Ama ne kadar doğru poliçemiz olduğu konusunda endişelerimiz de oluyor. Fiyat rekabeti yaratmak adına teminatlar çıkartılmış olabilir veya sizin için uygun analizler yapılmamış olabilir endişesi yasamakta haklisiniz. Bunları maalesef hasar yasamadan tespit etmek pek mümkün olmuyor. Ancak bir hasar yasadığınızda yıllarca teminatlarınız eksik, yetersiz hatta hiç olmadığını anlayabiliyorsunuz. Sigorta24’ün sektörde ayrıcalık yaratma hedefi tam da bu özelliklerinin farkında olmasıyla başlamıştır. Söyle ki; Sadece poliçeyi onaylayıp tahsilatı yapmanın sigortacılık olmadığını, öncelikle konuya hâkim olmanın, etik kuralların gerekliliğinin sektörde ki birçok acenteye öğretmeye çalışmanın tecrübeli ve bir biriyle iletişimi güçlü kadronun madem en iyisini biz yaparız. Öyleyse ne duruyoruz diyerek başladığı bir serüvendir SİGORTA24…

Vizyon

Misyon

Ne yapacağız?

Size ne gerekiyor belirleyeceğiz. (neden sigortalıyoruz?)
Size gereken tüm teminatları sağlayacağız. (huzur içinde miyiz?)

Size gerekmeyen teminatları çıkararak gereksiz prim ödemenize engel olacağız. ( neden ihtiyacımız olmayan bir şey satın alalım?)

Ve size bunları anlatacağız. (ne aldığınızı bilmek istemez misiniz?)

Poliçeyi bilerek yaptığımız içinde hem şirketleri zor duruma düşürmeyeceğiz hem de şirketlerden istediğimizi yani almamız gerekeni alacağız.

Sorduğunuz sorulara teknik olarak cevap vereceğiz. Sen merak etme. Beni bil! Her şey dahil veya full demeyeceğiz.

Bu yüzden poliçelerinizi biz takip edelim ki teklif alma aşamanızda neler yapılabilir bakalım.

Kalite Politikamız

Derken; kastettiğimiz şey poliçenizin bitiş tarihi yaklaştığında arayıp haber verelim ya da teklif verelim en ucuz fiyatı verirsek poliçenizi keselim demek değil! SİGORTA24 olarak sigortacılık anlayışını mütevazı olursak biraz değiştirmeye kararlıyız.  Biz uzun yıllar sigorta acentelerini belli bir seviyeye getirmek için sigorta şirketlerinin bölge müdürlüklerinde görev yapmış bir kadrodan oluşuyoruz. Nasıl satış yapılması gerektiğini, acenteliğin temelinde olması gerekenleri, teminatların mutlaka anlatılmasının önemini vb. acentelere anlatarak belirli bir seviyeye gelmeleri için çaba sarf ettik. Ancak rekabet ortamı o kadar acımasızca sektörü bozmuştu ki bu sistemi değiştirmek pek mümkün olmadı. Bize de bildiklerimizi uygulayarak anlatmaktan başka çare kalmadı. Aslında çok zor bir şey yapmayacağız. Doğru bildiğimizi ve çok iyi bildiğimizi yapmaya çalışacağız.