Sigorta24

0(312)

425 45 25

Kasko
KASKO

Şimdilik isteğe bağlı olan Kasko sigortası ile , sigortalının poliçede belirtilen ve karayolunda kullanma izni olan motorlu ve motorsuz kara araçlarının, römork veya karavanlarının, iş makinelerinin, lastik tekerlekli traktörlerinin, diğer zirai tarım makinelerinin başlıca çapma,çarpışma,yanma,çalınma,çalınmaya teşebbüs edilmesi,3.kişilerin kötü niyetli hareketleri...

Kasko

Kasko Bizim İşimiz

Şimdilik isteğe bağlı olan Kasko sigortası ile , sigortalının poliçede belirtilen ve karayolunda kullanma izni olan motorlu ve motorsuz kara araçlarının, römork veya karavanlarının, iş makinelerinin, lastik tekerlekli traktörlerinin, diğer zirai tarım makinelerinin başlıca çapma,çarpışma,yanma,çalınma,çalınmaya teşebbüs edilmesi,3.kişilerin kötü niyetli hareketleri ve devrilmesi sonucunda uğrayacağı maddi zararları teminat altına alır.

Kasko sigortası sadece araçları değil içinde bulunan sürücü ve yolcuları da koruması altına alır. Bir trafik kazası sonucu bir insanın hayatını kaybetmesi, yaralanması ya da vücudunda kalıcı sakatlık oluşması hallerinde , tedavi masrafları(istenilmesi durumunda) ya da vefat eden kişinin ailesince açılan davalarda Trafik sigortasının yetmediği durumlarda  Kasko sigortası poliçedeki limitler ile devreye girebilir. Yaşanan kazada sürücü kusurlu olsa da, kötü niyetli ve alkollü değilse Kasko sigortası sürücünün ve aracın masraflarını karşılar. Bu bakımdan kasko hem sizi, hem yanınızda bulunan diğer kişi ve sevdiklerinizi hem de aracınızı koruma altına alan bir kalkan niteliğindedir.

Kasko poliçenizden doğru ve tam olarak faydalanabilmek için poliçenizin içeriği, teminatları ve limitleri oldukça önemlidir. Bunun için iyi analiz gerekir ve bu bizim işimiz.

Doğru teminat ve limitler ile ihtiyacınız olan kasko sigortanız için lütfen bizimle iletişime geçin…